Ansatte

Bikuben og Maurtua

Amor Hurtic

Stilling: Barnehagelærer

Benedikte Solem

Stilling: Vikar

Francisco Ferreira

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Kjersti Nordtvedt Alsaker

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Pål Leer

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Sarah Barkhald

Stilling: Pedagogisk leder

Guri Sunde

Stilling: Pedagogisk leder

Erlend Øien

Stilling: Pedagogisk leder

Stedfortreder for daglig leder

Linda Nordtvedt Henriksen

Stilling: Pedagogisk leder

Anita Hammer

Stilling: Pedagogisk leder
anita@markaplassen-barnehage.no

Storbarn Markaplassen

Stilling: Annet
Storbarn@markaplassen-barnehage.no

Marihøna og Humla

Rebekka Millerjord

Stilling: Barnehagelærer

Benedikte Solem

Stilling: Vikar

Jeanette Olsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Heidi Pedersen

Stilling: Pedagogisk leder

Clara Franke

Stilling: Pedagogisk leder

Randi Ørsund

Stilling: Pedagogisk leder
randi@markaplassen-barnehage.no

Marthe Edvartsen

Stilling: Pedagogisk leder

Tine Tronvold

Stilling: Assistent
tine@markaplassen-barnehage.no

Maria Helland

Stilling: Assistent
maria@markaplassen-barnehage.no

Andre ansatte

Anita Feldt

Stilling: Kjøkkenassistent

Vigdis Saltrø

Stilling: Daglig leder
458 73 093
vigdis@markaplassen-barnehage.no